• В районе Чернухино боевики обстреливают силы АТО из тяжелого оружия, — ИС

    В районе Чернухино на Дебальцевском плацдарме подразделения российско-террористических войск ведут обстрелы из тяжёлого пехотного вооружения передовых позиций украинских войск.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», отмечается усиление данных подразделений противника бронетехникой. Так, за последние двое суток отмечено прибытие до 10 боевых бронированных машин.

    Опубликовано 08.01.2015 10:00 Подробнее ...

У Каталонії проведуть референдум про вихід зі складу Іспанії

четвер, 7 вересня, 2017, 12:09 Світ

У Каталонії проведуть референдум про вихід зі складу Іспанії

Демонстрація на підтримку незалежності Каталонії. Фото: ZIK/EPA/MARTA PEREZ
Демонстрація на підтримку незалежності Каталонії. Фото: ZIK/EPA/MARTA PEREZ


Глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон підписав закон про проведення референдуму про незалежність від Іспанії 1 жовтня. Хоча документ схвалив каталонський парламент, Мадрид готовий оголосити його незаконним. Об этом сообщает 17tv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє Mind з посиланням на ВВС.


Сепаратистські партії Каталонії, які мають незначну перевагу в парламенті, проштовхнули законопроект про референдум. Голосування пройшло в середу. Депутати від опозиційних партій – «Народна партія» і Соціалістична партія покинули зал засідань у знак протесту. Зі 135 парламентаріїв у голосуванні брали участь 83. «За» проголосували 72, 11 утрималися.


Опозиція вже заявила про намір оскаржити закон у Конституційному суді.


Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой звернувся до Конституційного суду з вимогою анулювати його. Він проведе засідання надзвичайного кабінету в четвер і зустрінеться з іншими партійними лідерами.


Раніше віце-прем’єр Іспанії Сорайя Саєнс де Сантамарія назвала голосування в каталонському парламенті «ганебним цирком» і пообіцяла, що також звернеться до суду для оскарження закону.


Прийнятий 6 вересня документ не передбачає порогу мінімальної явки на референдум для визнання голосування таким, що відбулося.


Відповідно до закону, якщо мешканці проголосують за відділення від Іспанії, то перехідний період триватиме шість місяців. В цей час буде йти підготовка до виборів у головний виконавчий орган Каталонії.


Нагадаємо, прем’єр-міністр Шотландії Нікола Старджен вирішила відстрочити другий референдум про незалежність Шотландії. Причиною цього стала невизначеність через Brexit.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/09/07/u_katalonii_provedut_referendum_pro_vyhid_zi_skladu_ispanii_1163261”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.