Нацбанк скасував ліміт на перерахунок дивідендів за кордон

Скасування ліміту на репатріацію дивідендів є третім суттєвим валютним ослабленням за останні три тижні — Нацбанк скасував ліміт на перерахунок дивідендів за кордон
Скасування ліміту на репатріацію дивідендів є третім суттєвим валютним ослабленням за останні три тижні
З 10 липня бізнес з іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні Об этом сообщает job-sbu.in.ua со ссылкой на СМИ.


Національний банк України скасував усі обмеження на репатріацію дивідендів за кордон для поліпшення інвестиційного клімату.


Про це повідомляє пресслужба НБУ.


«З 10 липня бізнес з іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні у розмірі 12 млн євро на місяць для однієї юридичної особи», — йдеться у повідомленні.


У Нацбанку пояснили, що репатріація дивідендів загалом істотно не впливає на ринок, оскільки купівля валюти на ці цілі становить близько 4% від загального попиту клієнтів банків на іноземну валюту.


«У першому півріччі бізнес перерахував за кордон дивіденди на суму $1,27 млрд, з яких $1,07 млрд — за рахунок купленої валюти. Такі обсяги перерахування та купівлі валюти є на 20% і 14% меншими, ніж за аналогічний період минулого року» , — додали у НБУ.


Скасування ліміту на репатріацію дивідендів є третім суттєвим валютним ослабленням за останні три тижні, резюмували у Нацбанку.


До слова, раніше в НБУ підрахували, що гроші на банківських рахунках тримають лише 12% українців.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/nacbank-skasuvav-limit-na-pererahunok-dividendiv-za-kordon-608555.html”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.