• В районе Чернухино боевики обстреливают силы АТО из тяжелого оружия, — ИС

    В районе Чернухино на Дебальцевском плацдарме подразделения российско-террористических войск ведут обстрелы из тяжёлого пехотного вооружения передовых позиций украинских войск.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», отмечается усиление данных подразделений противника бронетехникой. Так, за последние двое суток отмечено прибытие до 10 боевых бронированных машин.

    Опубликовано 08.01.2015 10:00 Подробнее ...

“Тітушка” з Луганська приїхав на Прикапаття, щоб подивитись на “бандерівців”

Антон їздив у Карпати минулої весни, ще до того, як на Донбасі розгорнулася повномасштабна війна, повідомляють ”Вікна” з посиланням на Подробности. Автори проекту змушені були покинути свої будинки і перебратися до столиці, тому монтаж документального фільму “Свої і наші” затягнувся на рік.— Всі події у фільмі розгортаються на тлі перших днів сепаратизму в Луганську і області. Зйомки фільму проводилися з 8 по 14 квітня минулого року, – каже один з авторів проектуСергій Колесников.

 

З Антоном режисери познайомилися під час Антимайдану.

— У нього достатньо бунтівна біографія: рано залишився без батьків, немає професії, сидів у в’язниці під час подій 2013-2014 років. Типовий адепт “Русского мира“, – розповідає Сергій.

Оскільки політичні погляди авторів та їхнього головного персонажа дуже відрізняються, під час поїздки з Антоном спілкувалися тільки сторонні люди.

Читайте также: А куда СБУ смотрит?

— Ми взяли собі за правило не спілкуватися з Антоном на політичні та історичні теми. Це було зроблено, можна сказати, для чистоти експерименту. Подібні дискусії він заводив тільки з тими, хто зустрічався на його шляху. Ми були просто сторонніми спостерігачами з камерою – ні в що не втручалися, нічого не підказували. Просто стежили, щоб герой дотримувався обраного маршруту, – розповідає Сергій.

Правда, враховуючи те, що творча група “4 цегли” – хлопці товариські, ізоляція Антона була радше перебільшенням. За тиждень спільної подорожі кардинально протилежні за політичними поглядами луганчани краще зрозуміли не тільки жителів західної України, але й один одного.

— Антон став заручником “не того” виховання і несприятливих життєвих обставин. Він, як і більшість жителів Донбасу, був залишений наодинці зі своїми радянськими стереотипами, а від стереотипів не так-то просто відмовитися . Хоча, уважний глядач зрозуміє, що Антон в деяких моментах був збентежений побаченим і замислювався над тим, що те, що він почув і побачив у цій поїздці йде врозріз з його уявленнями про Західну Україну, – ділиться Сергій.

За словами режисера, якби таких подорожей зі сходу на захід і з заходу на схід було в нашій країні більше, то і ворогувати б ми не стали.

Сюжет документального фільму “Свої і наші” полягає в тому, що Антон вирішує їхати в Карпати на рафтинг. При цьому, турфірма пропонує жителям сходу України взяти участь у сплаві безкоштовно. Антон до того ніколи не чув про рафтинг і не бував у Карпатах, як і взагалі в Західній Україні. Незважаючи на ситуацію в країні і рідному місті, власні стереотипи про “бандерівців” і відмовляння друзів, він вирушає в дорогу.

На шляху Луганськ – Київ – Івано-Франківськ –Верховина – Київ – Луганськ Антон зустрічає дуже багато цікавих людей зі своїми різними поглядами на життя і ситуацію в державі. З усіма він дискутує, доносячи свою точку зору і вислуховуючи точку зору опонента. Під час таких діалогів і розкривається стереотипність його мислення.

Зміняться погляди Антона? Перегляне він свої уявлення про ворожість заходу на схід? Що він розповість своїм друзям про “Бандерштадт”, коли повернеться в бунтівне місто? – От і інтрига, навколо якої побудований сюжет фільму.

Автор: 4 цегли

 

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.