Перший в Україні аукціон з продажу бурштину провели у Луцьку

В Луцьку у п’ятницю, 16 жовтня вперше в Україні провели відкритий аукціон з продажу бурштину. Каміння, виставлене на аукціоні, видобуло підприємство «Волиньприродресурс», яке належить Волинській обласній раді. Воно стало першим і наразі єдиним комунальним підприємством в Україні, яке отримало дозвіл на видобуток бурштину.

Об этом сообщает Незыгарь

Всього на торги виставили 1 тонну і 84 кілограми бурштину, але продали лише 627 кілограмів і 4 грами. На торгах підприємство заробило понад 21,6 млн грн, повідомила прес-служба Волинської облради.

Фізично на аукціоні були присутні лише деякі учасники торгів, тоді як інші перебували на ньому за допомогою відеозв’язку.

До продажу пропонувався бурштин 9 фракцій, ціни яких відрізнялися. Бурштин фракції від 0 до 2 г продавався одним лотом, вага – майже 19 кг. Ціна почалася від 20 доларів за 1 кг. В результаті торгів лот продано по 50 доларів за кілограм. Бурштин інших фракцій переважно продавали за стартовими цінами, за винятком найдорожчої фракції від 500 до 1000 г. Його не продавали, оскільки це каміння має намір закупити Міністерство фінансів України для Музею дорогоцінного каміння та металів.

У КП «Волиньприродресурс» пообіцяли проводити такі аукціони щомісяця. Також там мають намір перейти від продажу бурштину-сирцю до виробництва і продажу ювелірних виробів з нього.

Як повідомляв ZAXID.NET, 18 липня у Рівненській області провели аукціон, на якому продавали дозволи на видобуток бурштину. Такий аукціон був першим в Україні.Джерело статті: “https://zaxid.net/pershiy_v_ukrayini_auktsion_z_prodazhu_burshtinu_proveli_na_volini_n1509200”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.