Японія надасть Україні нові експериментальні ліки від коронавірусу

Японія планує найближчим часом надати Україні 12 тисяч таблеток експериментальних ліків, розроблених для лікування коронавірусної хвороби Covid-19, заявив посол цієї країни Такаші Кураі.

Об этом сообщает Компромат 2.0

«Ми дуже тішимося тим, що Кабмін нарешті прийняв офіційне рішення щодо отримання препаратів, які мають загальну назву фавіпіравір”.

Японська сторона була готова вже півроку тому, тож ми зможемо надіслати їх до України найближчим часом, як тільки буде відповідне доручення уряду України для посольства в Токіо та відбудеться обмін необхідними документами з МЗС Японії», – розповів посол в інтерв’ю «Укрінформу».

Він зазначив, що Україна отримає 12200 таблеток нового препарату і додав, що у порівнянні з іншими країнами, які звернулися до Японії за препаратом, «це – багато». За словами посла, Україна, як і інші, отримає ліки безкоштовно, оскільки наразі Японія ще не визнала препарат ліками проти коронавірусу.

«Ми безкоштовно надаємо фавіпіравір країнам, які готові разом проводити це клінічне випробування й надавати нам його результати», – пояснив Кураі.

При цьому він наголосив, що Україну не змушували брати участь в клінічних випробуваннях, а лише чекали на остаточне рішення. Клінічне випробування – це будь-яке дослідження на людях-суб’єктах випробування, призначене для виявлення чи перевірки фармакологічних та інших фармакодинамічних властивостей досліджуваного препарату, його впливу на клінічні прояви захворювання, а також для виявлення побічних реакцій або для вивчення абсорбції, розподілу, метаболізму та виведення.

Такі випробування проводяться з метою підтвердження безпеки й ефективності препарату.Джерело статті: “http://povin.com.ua/311171-18-10.html”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.