В Одесі шахраї обшукують перехожих, представляючись нацгвардійцями

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, представники якого здійснюють охорону громадського порядку в Одесі і Одеській області.

Об этом сообщает Компромат РУ

Зазначається, що останнім часом в Одесі мають місце випадки, коли невідомі в камуфляжній формі, представляючись військовослужбовцями НГУ, безпідставно обшукують людей.

’При цьому зловмисники намагаються конфіскувати особисті речі громадян і поводяться відверто нахабно. Насправді ці люди є шахраями, які намагаються обдурити і порушують закон, ніж дискредитують честь і гідність бійців Національної гвардії України’, – заявили в прес-службі.

У разі подібного ‘обшуку’ рекомендують відразу зателефонувати на лінію ‘102’ або звернутися до військових нарядів Нацгвардії.

Бійці НГУ має два типи форми – оливкову і темно-синю. Також у кожного бійця є розпізнавальні знаки з символікою: це офіційний шеврон Національної гвардії України, нагрудні наклейки з приналежністю до структури, прізвищем і обов’язково – погон, який визначає військове звання.

Крім того, кожен військовослужбовець під час виконання службових завдань з охорони громадського порядку в обов’язковому порядку повинен мати при собі спеціальні засоби: гумовий кийок, наручники, сльозоточивий газ, індивідуальну аптечку, пристрій для відстрілу гумових куль, а також нагрудну відеокамеру, радіостанцію і жетон.

Нагадаємо, 18 жовтня на Одещині побили головного редактора місцевого видання.Джерело статті: “http://fromua.news/article/10230034/v-odesi-shahrai-obshukuyutj-perehojih-predstavlyayuchisj-natsgvardiytsyami/”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.