З архіву ПУ. Окупанти готуються приймати українську воду? - У мережі опублікували цікаві фото

Активістка висловила переконаність в тому, що відновити подачу води можна тільки в одному випадку — деокупації півострова.​
Жителі анексованого Криму помітили ознаки початку підготовки окупантів до відновлення подачі води по Північно-Кримському каналу. Про це в соцмережі повідомила заступник командира громадського формування «Аскер» Евеліна Арифова, передають 26 вересня 2019 року.
За її інформацією, весь останній тиждень в каналі спалюють очерет. «Констатую факт, що зараз окупанти в Криму вичищають канал, вже тиждень спалюють очерет в каналі», — написала Арифова, опублікувавши фото.

При цьому вона висловила переконаність в тому, що відновити подачу води можна тільки в одному випадку — деокупації півострова.

Об этом сообщает Устав Груп


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-okupanty-hotuiutsia-pryimaty-ukrainsku-vodu--u-merezhi-opublikuvaly-tsikavi-foto-348290.html”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.