З’явилася жорстка реакція Ярославського на передвиборний ролик Кучера

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський жорстко відреагував на передвиборний ролик глави Харківської обладміністрації Олексія Кучера, який той подав у якості пародії на канонічний мем "У тебе обличчя нудне".

Об этом сообщает FIB


Реакцію він опублікував на своїй сторінці в Facebook.


Як відомо, в своєму ролику Кучер зайняв місце колишнього губернатора Харківської області Михайла Добкіна, вмонтувавши свій передвиборний піар в закадровий текст мера Харкова Геннадія Кернеса.


"Прислали мені відео — "пародію", яку зняв Олексій Кучер на запис Кернеса з Добкіним. Чесно кажучи, я обурений цим. Був би зараз Кернес в Харкові, він би Кучеру так відповів, що "моль" — це був би найлегший вираз на його адресу. Яка у цієї людини є совість, і як у нього повертається язик, коли людина лежить у лікарні, говорити за його спиною такі речі? Я далекий від політики, я не підтримую нікого з політиків, але мене чисто по-людськи обурює така поведінка. Олексій, невже у тебе остаточно немає совісті? Невже ви за ці крісла, за ці паршиві місця готові принижуватися до такого?!" — сказав Ярославський.


Також відомі бізнесмен нагадав Кучеру, що говорити про заводи може тільки той, хто чимось допоміг харківським промисловим підприємствам.


"З приводу заводів хочу тобі сказати: ти і заводи — це різні планети. Ми з тобою з листопада місяця займалися "Тяжмашем", і він стоїть. Про які заводм ти говориш? Про які двори ти говориш? Я не особливий шанувальник Геннадія Адольфовича, ми з ним 40 років знайомі, і 7 років не розмовляли, але вам за 5 життів, і тобі особливо, не зробити того, що він зробив в Харкові. Я просив би тебе не ображати людину, яка не може тобі відповісти, це негідно чоловіка. Ведіть свої політичні, бізнес-дії з якимоюсь гідністю. Не принижуйтеся, не падайте на коліна заради цих крісел", — говорить Ярославський.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-18/poyavilas-jestkaya-reaktsiya-yaroslavskogo-na-predvyibornyiy-rolik-kuchera/212196”

Вход

Меню пользователя

 

Там, где Преступности НЕТ!
Хорошо и спокойно жить только там, где Преступности НЕТ. Но это возможно только тогда, когда все вместе мы преступности скажет НЕТ — а кто, если не мы? Никто, кроме нас за нас же не заступится.
На сайте «Преступности НЕТ» только последние сводки с фронтов борьбы с организованной преступностью, коррупцией, чиновничьим беспределом. Только свежие факты от тех, кто твердо решил — больше в этой стране преступности НЕТ!
Мы убеждены, что когда все чиновники увидят, что на сайте «Преступности НЕТ», то и в они сами преступности скажут нет! Иподумают: «А кто, если не мы?». И только так, сообща мы наладим страну.