Экспертно

Рада звільнила міністра освіти Шкарлета та міністра стратегічних галузей промисловості Рябікіна

рада

Верховна Рада підтримала відставку міністра освіти та науки Сергія Шкарлета та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна.

Об этом сообщает Устав ГРУПП


Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко у Telegram.

Крім того, додав нардеп, парламент відправив у відставку міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Утім, його призначать на нову посаду.

Попередньо Федоров стане віцепрем’єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністром цифрової трансформації України. Його кандидатуру на нову посаду внесуть у Раду на найближчому засіданні.

Як відомо, 18 березня на засіданні фракції партії "Слуга народу" обговорювалися кадрові зміни в уряді, які плануються на поточний тиждень.

Зокрема, йшлося про звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та призначення на цю посаду Оксена Лісового.

Також обговорювали звільнення міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та призначення замість нього Олександра Камишіна.

Крім того, було запропоновано розширити повноваження міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Його нова посада називатиметься віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України.

Источник: Новости РУ